• Tel : (0212) 330 37 21
  • Email : info@bienenergy.com

Şirketimiz; rekabetçi ortamda fark yaratacak nitelikte, etik değerlere bağlı, yenilikçi, sınırların dışında düşünebilen, zorlayıcı hedeflere ulaşmayı amaçlamış, yaptığı çalışmalar ile çıtayı yükselten ve ismini sektöründe geleceğe taşımayı hedef edinmiş bir firmadır .

Dünyanın lider teknoloji ve sanayi kuruluşları ile çalışmayı hedef edinmenin yanında; müşterilerine, sektöründe lider markalar ile farklı endüstriyel ekipmanlar ve hizmetler sağlayarak potansiyelini her geçen gün artırmaktadır .

Bu anlayışa paralel olarak, kısa ve orta vade yatırım yapıp, uzun vade karlılığa ulaşmayı hedefleyen, genç ve dinamik bir yapıya sahiptir.

Şirketimiz , Proses pompa ve ekipmanları’nın ithalatçısı ve Fornovagas Doğalgaz Kompresörleri Resmi Türkiye Distribütörü konumundadır.

Bu çerçevede Doğalgaz Kompresörleri ve Proses pompaları ile; Enerji santralleri, Maden, Rafineri ve petrokimya tesislerine Endüstriyel Proses Ekipmanlarını tedarik edebilmekteyiz.

Teknik kapasite ve deneyimlerimizi İleri teknoloji Proses Ürünleri ile Değerli Müşterilerimizin hizmetine sunmanın heyecanını ve gururunu yaşıyoruz.